Aronex Saç Güçlendirici

Aronex adını nereden bulmuşlar bilemiyorum ama kulağa son derece etkileyici geliyor. İnsanların çaresizliği sebebiyle para kaybının en fazla olduğu sorun saç dökülmesidir ikincisi de saçkıran olsa gerek.

Hayati önemi olmasa da ciddi sosyal sorun ve stres yapan saçkıran hastalığının tedavisi çok açık değildir doğal olarak tedavisi de çok net değildir. Bunu gören bitkisel ürün üreticisi şarlatanların da iştahı kabarmaktadır. İnternete baktığınızda çok sayıda “% 100 saç çıkarır” , “kesin sonuç” “paranızı iade ediyoruz” gibi bilimsellikle hiçbir ilişkisi olmayan para tuzağı ürünlere rastlarsınız. Neyazıkki tüm bu iddialar paranıza göz dikmişlerin kendisinin bile inanmadığı iddialardır.

Aronex in içeriğine bakıldığında bir sürü yağ olduğunu görürsünüz halbuki yağların hiçbiri insan derisinden emilemez ve hiçbir yağ saçkıranda etkili olamaz.

Aronexte bulunan yağlar;

Ardıç yağı

Isırgan tohumu yağı

Pirinç kepeği yağı

Badem yağı

Susam Yağı

Zeytin yağı

Sarımsak Yağı

Menekşe Yağı

Çörekotu yağı

Yukarıda da bahsedildiği gibi badem yağı uzamış saçları parlatır ve kalitesini artırır ama badem yağı dahil hiçbir yağ insan derisi tarafından emilemez ve köklerin olduğu seviyede hiçbir etki gösteremez. Yukardaki yağların saçkıranda işe yaradığına dair bir tek bilimsel yayın bulamazsınız

Saçkıranınız varsa bilimsel olarak etkinliği kanıtlanmış ürünler kullanın, üreticinin sitesi dışında işe yaradığını okuyamayacağınız ürünlerle boşa ümitlerinizi kırmayın.

Buradan sonrası aronex in sitesinden alıtıdır.

Aronex

SAÇ GÜÇLENDİRİCİ NEDİR?Aronex Saç Güçlendirici %100 bitkisel yağ ve özlerden üretilmiş olan içeriğinde hiçbir kimyevi madde barındırmayan bitkisel yağların karışımından elde edilen bir formüle sahiptir. İçeriğinde bulunan bitki yağlarının özelliğinden dolayı güçlü bir uyarıcı özelliğine Aronex en zorlu kıl sorunu olan Saçkıran ve Sakalkıran (Alopecia Areata) problemlerinde etkin olarak kullanılmaktadır. Formülasyonundaki özelliğinden dolayı sinir uçlarıyla etkileşime geçerek immün sistem (Bağışıklık Sistemi) tarafından verimi durdurulmuş kıl köklerinin tekrar üretime geçmesini sağlamaktadır. Aronex kullanımı beraberinde kazanılan saç ve sakalların bağışıklık sistemi tarafından benimsenmesi ile sorun ortadan kalkmış olmaktadır. Sorunun tam olarak ortadan kalkmış olması için bağışıklık sistemine bu durumu hatırlatacak bir kalıntının olmaması gerekmektedir. Yani saçların ve sakalların eski sağlığına kavuşması sağlanmalı hiç bir noktada saçkıran kalıntısının olmaması gerekmektedir. Aksi takdirde sorunun tekrarlaması muhtemeldir.

ETKİNLİK SÜRESİ VE ETKİLERİ Saç güçlendiricinin etkileri kişiden kişiye farklılık göstermektedir. Her insanın vücut yapısı bir olmadığı için vücut hormonlarıda bir değildir. Kıl yapısı yüksek olan bir kişi ile kıl yapısı zayıf olan bir kişinin sorununun çözülme gelişimi ve zamanı kesinlikle değişiklik gösterecektir. Bayanlarda Ostrojen hormonu yüksek olmasından dolayı, çocuklarda ise çok hızlı bir gelişim aşamasında olmalarından dolayı iyileşme diğer gruplara göre biraz hızlı olmaktadır. Bu durumlar haricinde hangi grup olursa olsun kullanıcının yaşının ilerlemesi, saçların sarı veya beyaz olması süreçte büyük etki göstermemektedir.Sorundan kurtulmak için daha önceden uygulanan tedavi yöntemlerinin kimi durumlarda büyük etkisi olmaktadır. Örneğin yoğun bir şekilde kortizon hormonu içeren ilaçların kullanımı ve deri deforme edici ürünlerin birden çok sayıda kullanılması kıl köklerinin yanıt vermesini geciktirmektedir. Soruna yanıt bulmak zorlaşmakta süreç uzamaktadır.   Bu nedenlerden dolayı saçkıran sorununun çözülmesinde hiç kimseye net bir tarih verilmesi doğru değildir ve aldatmaya yönelik bir harekettir.

Saçkıran haricinde Saç güçlendiricinin etkilerini;

Saçların ve sakalların sıklaşması

Saç ve sakal tellerinin kalınlaşması

Saçların ve sakalların hızlı uzaması

Bütün saç derisi sorunları ile mücadele etmesi gibi etkilerini rahatlıkla belirtebiliriz.

KULLANIM ALANLARI   Saç Güçlendirici Saç, Sakal, ve Kaşlara uygulanabilir. Kirpiklerini kaybedenlerin sadece kaşlarına uygulaması kaşlarla birlikte kirpiklerinde çıkmasını sağlayacaktır. Vücudunun genelinde bu sorunu yaşayan kişilerin; Saç, Sakal, Kaş ve kirpiklerindeki sorunu ortadan kaldırınca, eşdeğer zaman içerisinde vücudunun diğer bölgelerinde de düzelme sağlanmaktadır.

KULLANIM ŞEKLİ Bütün saç bakım ürünleri gibi kullanım öncesinde uygulama alanının temiz olması gerekmektedir. Yani derideki gözeneklerin açık olması lazımdır. Temiz deri ve hafif nemli saç derisine ( uygulama saçlara baştan uca değil sadece saç derisidir.) masaj yapılarak uygulanır. Uygulama sonrasında minimum 1 saat maksimum 2 saat bekletildikten sonra kremsiz bir şampuan ve sıcak su ile yıkanarak saçtan arındırılır. Bu uygulama 24 saat içerisinde 1 kez olmak kaydı ile tekrar edilmelidir. Sorunun hızlı çözülmesi için gün atlamamak ve uygulma alanın temiz olmasına dikkat edilmesi gerekir.

MİKTAR VE KULLANIM SÜRESİ 1 Paket Aronex Saç Güçlendirici içeriğinde 3 adet 100 ml. ürün mevcuttur. 1 paketin kullanım süresi 60 gündür. Sorundan tam olarak kutulmak için sorun ortadan kalkana kadar saç güçlendirici kullanılmalıdır. Yukarıda saç güçlendirici nedir bölümünde de belirttiğimiz gibi sorun ortadan tamamen kalkmadığı sürece tekrarlama durumu olabilir. Kullanımı sonlandırmada otokontrol sizde olacaktır. Sorunun ortadan kalktığına kanaat getirdiğiniz zaman kullanım sonlandırılacaktır.

TEKRARLAR MI? Saç güçlendiriciyi kullanan kişilerde tekrarlama olayına şimdiye kadar rastlamadık. Yalnız tekrarlama gibi çok büyük bir garanti verilemez. Yaşadığınız çok büyük olumsuz bir olay tekrarlamaya neden olabilir. Bunun yanısıra bayanların bir kısmında bu sorun doğum sonrasında yaşandığından diğer bir doğum sonrasında tekrarlama gösterebilir. Doğum sonrasında 2 yıl gibi bir sure boyunca vücut kendini yenileme safhasına girdiği için böyle bir risk mevcuttur. Bu sorunun çözümünde kullanılan hiçbir ürün tekrarlama olayının garantisini veremez. Ameliyat edilerek düzeltilen bir hastalık tekrar aynı yerden nasıl ortaya çıkabiliyorsa bu sorunda tekrarlama gösterebilir.

İÇERİK Aronex saç güçlendirici; sinir uçlarını uyarıcı özelliğe sahip saf ardıç yağı ve plak reçinenin distilasyonu ile elde edilmiş formülüne ek olarak, kök hücre canlandırmada etkili olan ısırgan tohumu yağı, pirinç kepeği yağı ile bütün saç tiplerinin gelişiminde ihtiyaç duyduğu vitaminleri içerisinde barındıran Badem yağı, Susam Yağı, Zeytin yağı, Sarımsak Yağı, Menekşe Yağı ve çörekotu yağından elde edilmiş güçlü etkiye sahip bitkisel destek ürünüdür.

 

Sonuç olarak;

Saçkıran tedavi edilebilir bir hastalıktır, bilime güvenin ve önerilen ilaçlara inanın, inanarak kullanın. D0ğru tedavilerle tedavi olma şansınız % 95 ten fazladır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.