Dr. Lauranne Saç Spreyi

Dr. Lauranne Saç SpreyiGözünüz aydın piyasayı tokatlamak için bir ürün daha çıkmış ve internette satışa sunulmuş.yarından itibaren açtığınız sitelerin yarısında bu ürünü görebilirsiniz. içeriğinde saçın köküne etki edebilecek bir tek ürün dahi olmayan bilinen bütün yağların karıştırıldığı ve her derde deva gibi sunulmuş ne idüğü belirsiz bir ürün.

Diğer piyasa ürünleri gibi bu da Amerika daki tüm kadınların ilk tercihi yalanı ve ne hikmetse yine hepsi ünlülerden oluşan resimler serisiyle sizin aklınızı çelmeye çalışmışlar.

Unutmayın saçta uzama, kalınlaşma ve gürleşme gibi yapısal değişiklikler ancak kök üzerinde etkili ürünlerle elde edilebilir.dr.lauranne deki yağların hiçbiri saç köküne ulaşamaz çünkü hiçbir yağ ciltten emilemez.Saça parlaklık verir ve daha güzel görünmesini sağlar ve bu bütün yağlar için geçerli bir durumdur.Evdeki zeytinyağı veya badem yağı da aynı etkiyi gösterir.

Unutmayın ortalama her ay bu tür para kazandırmak dışında bir şeye yaramayan ürün piyasaya verilir,sakın aşağıya ekleyeceğim gerçekle

alakası olmayan bilgilere kanıp ta 68 TL nizi çöpe atmayın.

Buradan sonrası resmi sitesinden alıntıdır ve asla kabul edilir şeyler değildir.

– Saçların uzamasını hızlandırır.

– Saçların yağlanmasını geciktirir.

– Saçlar daha parlak görünür.

– Saçlar sağlıklı bir görünüm kazanır.

– Saçlar gür ve hacimli olur

– Saçları daha uzun süre temiz tutar.

– Saçlarınızı kepekten kurtarır.

– Saçların kırılmasını ve yıpranmasını önler ve azaltır.

– Boyalı saçların kullanımına uygundur.

– İçerdiği bileşenler insan cildine uygun olduğu için alerjiye neden olmaz.

– İlk kullanımlarda, saç derisinin yenilenmesi ile hafif kabuklanma ve yeni tüylerin çıkması nedeniyle saç dibinin kaşınmasına neden

olabilir.

– Şampuanın ilk andan itibaren fark edilir hacim etkisinin dışındaki kalıcı etkileri 2 haftalık düzenli kullanım sonucunda elde edilir.

dr laurane içeriği

zeytin yağı, hint yağı, badem yağı, susam yağı, ceviz yağı, jojoba yağı, çörek otu yağı, üzüm çekirdeği yağı, argan yağı

Lütfen Amerikalı artistler kullanıyor gibi yalanlara kanmayın yoksa “aptallar olmasa uyanıklar nasıl geçinir” ata sözünü haklı çıkarmış olursunuz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.