Menopo 46 Menopoz Şampuanı

Benzer ürünlerde yazdığım gibi sonbahar geldi insanlar yazın etkisini üstünden attı ve kendiyle ilgilenmeye başladı bunu bilen uyanık ürteiciler de birbiri ardına ürün çıkarıyor. Neredeyse hepsinin ortak özellikleri hiçbir işe yaramadıkları ve ne yazıkki her derde deva gibi sunulduklarıdır.

Basında rastladığım son ürün menopo 46 şampuan ve bunun için de bir şeyler yazmaya karar verdim J Yanlış anlaşımasın sadece aydınlatmak için yazdım kimseyi kızdırmak için değil.

menopo-46

İlgilendiğim her sitede yaklaşık aynı şeyi savundum “hiçbir şampuan hiçbir şaç sorununun çözümünde hiçbir etki yapmaz”. Bu yazdıklarım bilimsel bir gerçektir kepek gibi kafa derisi sorununu ayrı tutarsanız şampuanlar ne menopozda ne de saç dökülmesinde etkili değildir. Bunun aksini söyleyen yüzlerce reklam görebilirsiniz ama bir tek bilimsel yazı bulamazsınız. Tamamen ticari amaçla geliştirilmiş ürünler ve söylemlerdir asla kanmamalısınız.

Menopo 46 şampuan ne işe yarar

üreticinin para kazanmasını ayrı tutarsanız sadece saçı temizlemeye yarar bunun dışında menopozdan kaynaklanan saç dökülmesi, saç beyazlaması, kalite kaybı gibi sorunların hiçbirinde etkili değildir. Bu tür sorunların çözümü ancak ağızdan alınan hapla yani kökten besleyerek çözülür çünkü saç köktenb beslenir ve kafada 2 dakika tutulan şampuan da saç köküne inemez.

Peki bu menopoz 46 şampuanla ilgili bilimsel yazılar nedir

Resmi sitesine bakıldığında; çalışmalar, yayınlar, içerik, belgeler, klinik raporlar ve sunumlar adıyla bir sürü sayfa açıldığı görülür. Tamamen kafa karıştırmaya yönelik bu sayfaların hiçbirinde menopo 46 adı geçmemektedir yani oradan buradan alınmış yazılardır ve menopo 46 ile hiçbir ilişkisi yoktur.

Buradan sonrası reklam amacıyla gazetea24.com sitesinden alıntıdır

Menopoz döneminde östrojen hormonunun üretiminin azalmasıyla vücuttaki östrojen seviyesinin düşmesi sonucu androjenlerin daha baskm hale geldiğini belirten uzmanlar, bü dönemde en sık görülen sorunlardan birinin de saç dökülmesi olduğunu belirtiyorlar. GeoMASS Trikoloji AR-GE Laboratuvan’nda kişisel ihtiyaçlara yönelik şampuanlar üreten LTS Teknoloji Grup’un Başkam Talat Sam, menopoz dönemindeki çok sayıda kadının saç dökülme şikayetinden yola çıkarak yürüttükleri titiz çalışmalar sonucu Menopo 46 şampuanı geliştirdiklerini kaydetti.

Sağlık Muhabirleri Deraeği’ne özel olarak düzenlenen bir lanslanma tanıtımı yapılan Menopo.şampuan, lansmana katılan gazetecilerden büyük ilgi gördü.

Sağlık muhabirlerinin sorularını yanıtlayan Sam, menopoz döneminde zaman za?nan tiroit bezlerinin etkin çalışmadığının altını çizerek, şunları söyledi: “Tiroit bezlerinin çalışmaması saç dökülmesini etkileyen unsurlardan biri. Bunun yanı sıra hormon seviyelerindeki değişiklikler de saçla rdaki dökülmeyi artırıyor.Revo şampuan gruplarını ürettiğimiz GeoMASS Trikoloji AR-GE 4M • Laboratuvan’nda, menopoz nedeniyle dökülen saçlar için özel bir formül geliştirdik. Menopo 46 admı verdiğimiz şampuan, saç derisi ve saç foliküllerinilı gerekli olan oksijen almaşım sağlayarak, besin eksikliklerinin giderilmesine yardımcı oluyor.Ayrıca anti iritasyon özelliği sayesinde saç derisindeki olası kaşıntı, pullanma ve kuruluğu da yüzde 100 oranında engelliyor. Tüm bu özelliklerin dışında, deriye nem kazandırıyor ve anti-flamatuar özelliğiyle saç derisini yatıştırıyor.” Menopo şampuanın içeriğinde bulunan bitkisel ekstratlar sayesinde saç dökülmelerini durdurmaya yardımcı olduğunu ve saç foliküllerini uyararak güçlendirdiğini ifade eden . Talat Sam, Menopo’nuıı içermiş olduğu aktiflerle saç köklerinin rejenerasyonunu hızlandırmasının yanı sıra saç derisindeki trans epidermal su kaybını azaltarak saçlara canlılık kazandırdığını sözlerine ekledi.Sam, Menopo 46’nın patentli bir ürün olduğuna- değinerek, yüzde 100 bitkisel bazı aktiflerden oluşan ürünün hiçbir yan etkisi bulunmadığını ve İsviçre’de bağımsız ve AB’den yetkili enstitüde bitmiş ürün ile yapılan etkinlik testlerinde yüzde 98,8 oranmda başarılı olduklarını kaydetti. saç dökmeyecek Menopoza giren kadınların üçte ikisinde görülen saç dökülme sorunu, GeoMASS Trikoloji AR-GE Laboratuvan’nda geliştirilen özel bir formülle son bulmuştur.

Gazete reklamından alınan bu kısım üreticinin verdiği bilgilerdir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.