Saç Ürünleri

Bioxcin

Abartılı reklam kampanyalarıyla ciddi bir tüketici kitlesi ve çok hızlı yükselen bir satışı olmuştur.Kullanıcılarının % 80 den fazlası (www.bioxcinanket.com) paralarının boşa gittiğini düşünecek sonuç alınca kullanımı hızla azalmıştır ve üretici firma tüketici kaybını karşılamak için restorex isimli yeni bir ürün piyasaya sürmüştür.

“Etkinligi ve güvenilirligi istanbul Üniversitesi istanbul Tıp Fakültesi Dermatoloji Anabilim Dalı’nda bitmiş ürün ile yapılan klinik testlerle kanıtlanmıştır”şeklinde hiçbir bilimsel değeri olmayan ama tüketiciyi yanıltmak için öne çıkarılan bir cümle geçmektedir.

İÇİNDEKİLER

Tüketicinin gözünü boyayarak etkilemek için ilaç gibi ampuller şeklinde üretilmektedir.

-Kaempferol

-Myrcetin

-Linoleik oleik asitler

-Betasitosterol

-Çinko

-A,B1,B2,B5,B9 Vitaminleri

-Mineraller demir,kalsiyum,magnezyum,potasyum

ETKİSİ

İçerdiği ürünlerden saç üzerine olum etkisi olduğu bilimsel olarak kanıtlanmış bir ürün yoktur,üretici firmanın kendi yaptırdığı deneylerse güvenilirlikten çok uzaktır.

YAN ETKİSİ

Yan etki oluşturaca herhangi bir etkili madde içermemektedir

FİYATI

Başlangıçta 48 ampul 300 TL gibi abartılı rakamlara satılmışsada alıcı sayısı azaldıkça ücret TL ye kadar düşmüştür.

Share

One Response to “Bioxcin”

  • Mehmet says:

    Serumu iki set, şampuanı ise uzun süre kullandım. Saç dökülmesini yavaşlatıyor gibiydi ama mevsimsel olarak saç dökülmesinde olan artış ve azalış dönemleri beni yanıltmış olabilir. Saç çıkarma kesinlikle yok, yaklaşık bir yıldır kullanmıyorum. Şimdi normal şampuanlardan pek farkı olmadığını düşünüyorum.
    Sonuç: Kullanımı gereksiz bir ürün

Yorum Yap Soru Sor

Saç Dökülmesi

Saç Losyonları
Saç Biti Tedavisi