Biomed

Biomed Saç Çıkartıcı ve Dökülmeye Karşı Biyoteknolojik Ampul ve Şampuan Seti

Ürünün resmi sitesindeki bilimsel yazılara geçmeden önce yazının içeriğinde vurgulanan bazı cümlelerin bilimsel verilerle hiçbir ilişkisi olmadığını bilerek okumaya devam etmelisiniz.

Dünya Tıp literatüründe en etkili ve hızlı saç çıkarıcı formülü ile tanınandünya literetürü kabul edilen Pub-Med de biomed in adı bile geçmiyor

Saçlı deriyi ısıtmak ve saçlı derinin üzerinde bulunan meridyen denilen bölgeyi harekete geçirerek deri üzerinde boş havayı yok etmek ve kanı hareketlendirmektirne cildin ısınması nede meridyenlerin bilimsel verilerle hiçbir ilişkisi yoktur tamamı tüketiciyi etkilemek içindir

kan dolaşımı sirkülasyonu ile ana saç hücrelerini harekete geçirerek ve yeni hücre üretimini stimüleSaçı yapan follikül hücrelerinin sayısı yukarı doğru asla değiştirilemez yani hücre üretiminin stimüle edilmesi söz konusu olamaz.

buradan sonrası ithalatçı firmanın yorumudur.
İsviçreli Tıp Bilim Adamlarının ekibinin ve İtalya Torino Üniversitesi işbirliği ile BIOMED Saç çıkarıcı ve Saç dökülmesine karşı biyoteknolojik ampul ve Şampuanları SOCO’nun laboratuarlarında yenilikçi ve etkin formülü ile geliştirilmiştir.
Avrupa’nın en etkili saç çıkarıcı ve dökülmeye karşı tedavi serisi BIOMED Türkiye’de Sağlık Bakanlığının izni ile güçlü formülü sayesinde Türkiye’de artık saçlarını kaybetmek istemeyenlerin yepyeni bir tercihi oldu. Dünya Tıp literatüründe en etkili ve hızlı saç çıkarıcı formülü ile tanınan BIOMED bütün Avrupa Birliği ülkelerinde Dermatoloji Tıp Otoritelerinin ve Eczacıların kelleşme problemi ile mücadele edenler için önerdiği saç çıkarıcı ve dökülmeye karşı tam etkili başlı başına bir reçetedir.
BIOMED in biyoteknolojik üstünlüğü ile saç çıkarmadaki güçlü fonksiyonunu şöyle açıklayabiliriz:
Saçlı deriyi ısıtmak ve saçlı derinin üzerinde bulunan meridyen denilen bölgeyi harekete geçirerek deri üzerinde boş havayı yok etmek ve kanı hareketlendirmektir. BIOMED saçın vazgeçilmez doğal yaşam enerjisi olan bu alana kanı yeniden kazandırarak saçlı deriyi beslemektedir. İşte BIOMED bu biyoteknolojik üstünlüğü sayesinde kafa derisi üzerinde saçlı deriyi besleyerek besin dengesini sağlayarak güçlü bir SAÇ ÇIKARICI özelliğini klinik olarak kanıtlamaktadır.
BIOMED Ampul ve Şampuan’ın ikinci ve en önemli tedavi gücü formülasyonundaki ileri biyoteknoloji ile güçlü kan dolaşımı sirkülasyonu ile ana saç hücrelerini harekete geçirerek ve yeni hücre üretimini stimüle ederek saçın çıkış sağladığı folekülleri yeniden işlevsel hale getirir ve böylelikle sağlıklı, gür saçların yeniden çıkışını sağlamaktadır.
BIOMED Ampul ve Şampuan’ın içeriğindeki aktif bileşenler ile saçlı derinin üstündeki ölü hücreler temizleyerek, saç çıkarmada görevli olan yeni hücreleri aktif hale getirmektedir. İşte BIOMED Ampul ve Şampuan’ın benzerleri ile kıyaslandığında alışılmadık ve karakteristik bu üstün fonksiyon ile kelleşmeye neden olan ölü deri soyma biyoteknolojisi sayesinde epitel yağ hücrelerini eriterek saçın çıkış yaptığı foleküllerin mekanizmasına adeta yeni bir hayat vererek kelleşme sürecini yavaşlatarak yok etmektedir. Aynı zamanda Biomed saç çıkarmakla sorumlu yeni hücrelerin oluşumu için gerekli mikro elementler ve aminoasit takviyesini gerçekleştirerek saçsız bölgede saçın çıkmasını ve saçlı derideki ayva tüycüklerini kalınlaştırarak saç teline dönüşümünü sağlamaktadır. BIOMED Ampul ve Şampuan’ın bu üstün biyoteknoljik özelliği ile formülasyonu saç foleküllerine doğrudan ulaşır hızlı ve tam bir etki göstermektedir.

Kullanım Şekli

Tek bir şişenin içeriğini sağlanan uygulayıcı ile saç ve kafa deri üzerinde yayınız. Dikkatlice ovunuz ve durulamayınız. Saçları her zaman yaptığınız gibi tarayınız ve düzenleyiniz.

TÜM SAÇ TİPLERİ İÇİN UYGUNDUR.

Doğa ve İsviçre’nin bilimsel araştırmaları saçları ve kafa derisini hassas bir şekilde temizleyen bu özel şampuanı üretmek için bir araya gelmiştir. Biyolojik defne özü ile biyoteknolojik Revitalin özü ve E Vitamininin sinerjisinin uyarıcı etkisi sayesinde saçlı derideki kelleşmeye neden olan enzimleri bloke eder.Biyoteknolojik fomülasyonu saçlara canlılık sağlamaktadır,saç tellerini kalınlaştırıp güçlendirmektedir.

Kullanım talimatı: Islak saçlara ve kafa derisine uygulayınız; dikkatlice ovunuz ve iyice durulayınız. Gerekirse bu işlemi tekrarlayınız. Gözlerle temas halinde, derhal su ile gözleri yıkayınız.

Harici Kullanım İçindir.
Ürün klinik testlerden geçmiştir.
Ambalaj 250 ml Şampuan İçermektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.