Complex 41 Solüsyon

Complex 41 Solüsyon

Tanıtım ve satış sitelerinde ürün abartılı etkilerle tanıtılsada solusyon için “kırkbir kere maaşllah” kelimeleri  en uygun yorum olacaktır.İçeriğinde etkinliği bilimsel olarak kanıtlanmış bir tek ürün olmasada bahçede ne bulmuşlarsa içine doldurmuşlar bu sayede 55 farklı bitki eklenmiş.

Solusyonun içinde 55 farklı bitkinin olması sizi etkilemesin bu kadar çeşidin olması çok etkili olduğu anlamına gelmez.Kullanmadan önce bir kullanıcıyla yüzyüze görüşmeniz paranızın boşa gitmesine engel olur.Listedeki son ürün şimşir ağacı “kel başa şimşir tarak” sözünün hakkını vermek için eklenmiş olsa gerek.

buradan sonrası ürünün yetkili sitesindeki bilgilerdir.

DOĞAL YAŞAMIN SIRRI bitkisel  smart naturel ürünü complex 41 solusyon Saç problemine yardımcı , ayrıca düzenli kullanım sonucunda  dökülmeyi engellemeye hissedilir yardımcı oldugu , saçların çıkmasını hızlandırmaya yardımcı oldığunu göreceksiniz.

Saç kaybı, günümüzde yetişkin insanlarda en sık rastlanan estetik problemlerden birini oluşturmaktadır. Saç dökülmesi sorunu olan ve buna çözüm arayan kişi sayısı ise oldukça fazla complex 41 saç’larınızın dökülmemesine yardımcı çözüm getirmektedir.

Kadın ve erkeklerde, değişik nedenlerre bağlı olarak ortaya çıkan saç dökülmesini engellemeye artık, iğne, ilaç, ameliyat gibi yöntemler dışında,  etkili yardımcı bir çözümde; Complex 41 solüsyon ve Bitkisel  Şampuan ile var.

NEDEN COMPLEX 41 SAÇ BAKIM SETİ KULLANILMALI

Çevresel etkilerileri hayatımızdan çıkaramadığımızdan,

Saçın  bozulan doğal yapısını düzeltmek için bir bakım mutlaka gereklidir. 55 farklı bitki özleri ve extra formül ile hazırlanan Solüsyon ile saça uygulanır…

Tamamen bitkisel bir üründür. Kimyasal, sentetik ve boya  madde içermez,güvenle kullanın

· Akışkan sprey şişesiyle kullanım rahatlığı sağlamaktadır. Birkaç dakika içinde tüm saça uygulayabilmek ve kullanım zaiyatını en aza indirmek üzere tasarlandı.

· Kokusu güzeldir. Bekleme süresi boyunca kullanabileceğiniz bir üründür.

· Başınızı aşağı eğerek ovalayarak solüsyon sürülür.

· Gözlere ve açık yara bölgeye uygulamamaya dikkat etmelidir.

COMPLEX 41 içeriği

Lavanta
Mersin
Sarımsak
Çitlenbik
Kına
Karabaş
Venüs
Çam terebentin
Ihlamur
Ketentohumu
Isırgan
Bugday
Tatlı badem
Susam
Kehribar
Çörek otu

Akdeniz defnesi
Veymut çamı
Kestane
Adaçayı
Misk soğanı
Alıç
Altın otu
Kekik
Biberiye
Reyhan
Bitotu
Alman papatyası
Itır
Dul avrat otu
Günlük
Toros nanesi

Çemen
Jojoba
Çeviz
Kantaron
Hityağı
Sedir
Zamnbak
Limonyağı
Kakao
Menekşe
Elmas yağı
Ardıç
Almaç
Yeşilçay
Alman taşı
Arapsaçı
Şimşir ağac

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.