Yudali

Uzman görüşü

Sağlık bakanlığından alınan ithalat izninde belirtilen etkilerle hiç ilişkisi olmayan tamamen tüketiciyi aldatmaya yönelik abartılı vaadlerle piyasaya sürülen bir ürün.Piyasaya sürülürken abartılı reklamlarla tanıtımı yapılan ve seneye bulamayacağınızı bilerek başlanması gereken bir üründür.Satın almadan önce mutlaka kullanıcıyla karşılıklı görüşmelisiniz çünkü piyasaya sürüldüğü ilk günlerde resmi sitesinde “kısa sürede saçları eskisinden daha fazla çıkan”  kullanıcı yorumları !!! vardı.İçeriğindeki maddelerden hiçbirinin DHT ye etki ettiği yönünde bilimsel veri yoktur.Reklamla iyi satışın tadını alınca birde aynı isimle ne idüğü belirsiz şampuan piyasaya sürülmüştür.

 

Ürünün resmi sitesinden alınan bilgiler

 

İçeriğinde bulunan Panax Ginseng, Polygonum Multi-florum Extract ve Chinese Angelica bitki ekstrelerinin etkisiyle ;Saçları ve saç derisini besler,Saç folkülerini besleyerek yeni sağlıklı saç teli oluşumunu hızlandırır,Saç tellerini güçlendirir onarılmasına yardımcı olur,Dolgun ve canlı bir görünüm sağlamaya yardımcı Muhteşem bir ürün.

“YU & DALI SAÇ GÜÇLENDİRİCİ BAKIM SPREYİ” saç dökülmesini durduran ve saçı besleyerek saçın ömrünün uzamasına yarımdımcı olan, dünyanın en başarılı ürünlerinden biridir. Peki, ama bunu nasıl yapıyor? Vücudumuzu yöneten hormonlardan DHT saç köküne en çok zarar veren hormonlardan biridir. Fazla salgılanması durumu daha çok erkeklerde görülür ve erkek tipi saç dökülmesine neden olur. YU & DALI spreyin içeriğinde bulunan güçlü etkin maddeler sayesinde, devam eden saç dökülmesi durur, saç derisinin ve saç köklerinin güçlenmesi sağlanır. Saç kalitesi artarak uzama hızında farklılık gözle görülür hale gelir. Saç kökleri üzerindeki etkisi ise saç kökündeki kan dolaşımını hızlandırır, bu sayede saç köklerinin kanlılığı artarak saç kökünün beslenmesini yeni saç oluşumunun artmasını sağlanır. Yu & Dali saç derisini ve saçları besler, tıkanmış tüm gözeneklerin açılmasını, zayıflamış saç tellerinin güçlü ve daha sağlıklı saç telleri haline gelmesini sağlar. Saç derisinin tüm ihtiyaçlarını sağlayarak sağlıklı ve güçlü bir yapıya kavuşmasını destekler.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.