Xpecia Bayan

Bayan saç dökülmesi erkeklere göre farklı olup ürünümüz içeriği bayan saç dökülmesine göre özel olarak hazırlanmıştır.

Bayanlarda saç dökülmesi için bölgesel ilaç kullanımı saçların uzun olması sebebiyle ayrı bir zorluk getirmektedir ve bayanlar daha çok ağızdan hap şeklinde tedaviyi tercih etmektedir.Özellikle uzun süre devam ettiremek gerektiğinde büyük kısmı tedaviyi bırakmaktadır oysa bayanlardaki dökülme erkek tipi saç dökülmesi ise dökülme sürekli olan ilaçla duran ancak ilacın bırakılması halinde yeniden başlayan bir sorundur.

Bölgesel saç ilacı kullanımında;günde 2 defa uygulamanın zorluğu,uygulama sonrası koku olması,ciltte tahrişe sebep olması,alerji yapabilmesi,saçta tortu bırakması,arkasından banyo yapılamaması,saçta yağlı görünüme sebep olması gibi sorunlar günlük saç bakımı yapan bayanlarda sorun olabilir.

Xpecia tablet tüm bu sorunları aşmaktadır çünkü hap şeklinde kullanım spreye kıyasla çok daha kolaydır.İlk 3 aydan sonra günde tek tablet alınması kişinin tedaviye uyumunu artırmaktadır ve saç dökülmesi tedavisinde ve saç kalitesini artırmada kullanılan bilimsel ürünlerin birçoğunu en ideal dozda içermektedir.

Xpecia Hair Pharma kalitesiyle erkek ve kadın olmak üzere iki formda üretilmektedir.

Kadınlarda sık görülen saç dökülme sebeplerinden biride kansızlıktır (anemi) xpecia bu sorunda düşünülerek formülüze edilmiş ve kadın formuna erkek formundan farklı olarak Fe (ferrum-demir) eklenmiştir.Fe anemi tedavisinde mutlak gereken bir elementtir.

Bayanlarda bir diğer sorun vitamin desteği alırken kilo alma sorunudur,xpecia formülü oluşturulurken buna da dikkat edilmiş saça hiçbir yararı olmayan ama iştah artıran vitaminler eklenmemiştir.Bu sayede xpecia tablet kullanmak kilo almaya sebep olmaz.

 

Xpecia Bayan İçindekiler                                       

Saw palmeto (meyve)       150 mg

Ginkgo biloba (yaprak)      40 mg

Biotin                           0,5 mg

Pantotenik asit                50 mg

Folik asit                        0,4 mg

Zink                                 15 mg

Magnezyum                     10 mg

Silica                                10 mg

L Sistin                             20 mg

Keratin                              40 mg

Ferrum  (Demir )                20 mg

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.