Wax

Saç şekillendirmede kullanılan jöleden daha sert ve kalıcı bir maddedir. Dax olarakta bilinir. Kullanımı basittir fakat saçtan çıkması biraz zaman almaktadır. Wax’a özel şampuan üretimleri olmuştur. Biryantin, köpük ve jöleden sonra en çok kullanılan ve tanınan saç bakım ürünüdür.

İçeriği:

Aqua,Vazelin,Kaolin,Beeswax,PEG7,Glyserylcocoate,Clay,Liquidparaffinum,Phenoxyethanol,Methylparaben,Butylparaben,Ethylparaben,Propylparaben,Isobutylparaben,Parfum

 

Morfose Wax

UYGULAMA:Parmağınızla alacağınız fındık tanesi büyüklüğündeki Morfose wax”ı parmak uçlarınıza iyice yediriniz. Gerekiyorsa fön ile hafifçe yumuşatınız ve sonrasında şekil verilecek saça uygulayınız. Rasta yaparken aşırı kullanmamaya dikkat ediniz.İçerdiği kuvvetli yağlar sayesinde saçta istenilen tutuculuğu sağlar.

Magicare Wax

 

Temiz Nemli Veya Kuru Saça Uygulayınız.Az miktarda wax ı elinize alın Parmak uçları ile saçın heryerine eşit miktarda sürün.Saçınız istediğiniz şekli kolaylıkla alacaktır.Doğal Parlaklık,çok güçlü tutuculuk ve parlamayan mat bir görünüm sağlar.

 

Fonex Wax

Parlamayan mat yapısıyla, saçınıza oldukça doğal bir görünüm kazandırır. Dağınık ve hacimli şekiller elde etmenizi sağlar.Kullanım:En iyi kuru saça uygulanabilir.İstediğiniz bir miktarı avuç içinde yayarak saça uygulayın istediğiniz şekli verin.

Agi Wax

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.