Solgar Biotin

Bu site satış sitesi değildir,piyasada bulunan biotin çeşitleriyle ilgili ayrıntılı bilgiler toplu olarak verilmiştir.Biotin tabletler alışılmış olan ortalama üç aylık doz gibi ayarlanarak yaygın bir şekilde 100 tabletlik kutularda sunulurken solgar bundan farklı olarak 50 kapsüllük şişelerde sunulmaktadır.

Solgar

Solgar Biotin Özellikleri

Gerek şişe üzerinde gerekse resmi sitesinde içeriğindeki biotinle ilgili hiçbir bilgi verilmemiştir ama diğer biotinler için yazılan bilgiler solgar biotin içinde geçerlidir.

Plastik şişelerde olduğundan,şişe içinde nem alıcı olsada geride kalanların nem sebebiyle etkiniliğinin azalmaması için  yutulacak tablet alındıktan hemen sonra kapağı sıkıca kapatılmalıdır.

Solgar Biotin Fiyatı

Solgar biotin fiyatı değerlendirmesi ;şişe içindeki kapsül sayısı muadillerinin yarısı olmasına karşın fiyatı muadillerine kıyasla daha fazladır. Fiyat / kullanım süresi ve etkinlik açısından değerlendirildiğinde GNC biotin gibi gereksiz pahalı sınıfa girmektedir.Bu kadar pahalı olmasını izah edecek bilimsel dayanaktan yoksundur.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.