Restoria

Aşağıda görüldüğü gibi kurum çok abartılı bilgiler yazmış olsada bu gurup diğer ürünlerden tek farkı biraz daha pahalı olmasıdır,onun dışında diğer bir çok ürün gibi kurşun içermektedir ve dikkatli olunmalıdır.

Restoria Discreet Krem ve Losyon
Restoria Discreet, beyaz saç problemi yaşayan kişilere yönelik bir üründür.Restoria Discreet boya değildir, içerdiği özel formül sayesinde, saça rengini veren pigmentlerin arttırılmasına ve böylece beyazlaşmış saçların kademeli olarak doğal görünümlü rengine kavuşmasına yardımcı olur.
Özellikleri
Düzenli kullanımı saçlardaki beyazların tekrar belirmesini engellenmesine destek olur.
Restoria Discreet ile saçın doğal rengine kavuşması için ortalama üç – dört haftalık bir uygulama süresi gereklidir. Bu süre kişisel özelliklere (yaş, saçtaki pigment oranı, vb.) göre değişiklik gösterebilir
Her renk saçta kullanılabilir.
Restoria Discreet Krem ve Losyon hem erkek hem de bayan tarafından kullanılabilen aynı etkide ve güvenlikte ürünlerdir. Saçın yapısına ve kişisel tercihe göre krem ve losyondan biri tercih edilmelidir..
RESTORIA DISCREET KREM, Zengin bir formüle sahiptir ve yoğundur. Yağlıdır, saça parlaklık katar.Saça şekil verme özelliği vardır
RESTORIA DISCREET LOSYON, şeffaf ve yağsızdır. Saçının parlak görünmesini istemeyenler tarafından tercih edilir.
Restoria Discreet Krem, formülü itibariyle yoğun olduğundan losyona oranla saçta daha uzun süre kalacaktır. Bu özelliği, bazı saçlarda daha kısa sürede etki göstermesine neden olabilmektedir.
Kırlaşmış saçların kademeli olarak doğal görünümüne kavuşmasını sağlar. Bazı saçlarda, beyaz saçlar kademeli olarak önce sarı/açık kahverengi, sonra koyu kahverengi ve gün geçtikçe daha koyu renge dönüşür.Saçın sararmaya başlaması ürünün etkisinin başladığını göstermektedir.
Discreet Avantajları
Beyaz saçlarınızı aşamalı olarak renklendirir. Bu sayede fark edilen gecelik değişiklikler oluşmaz. Ortalama üç – dört hafta sürecek bu uygulama süresince, saçın renklendirildiğini kimse fark etmeyecektir.
Hem erkekler hem de bayanlar için uygundur.
Saçın doğal kimyasalları ile birlikte çalışarak, saçı doğal görünümlü rengine kavuşmasına düzenli kullanım halinde, beyaz saç köklerinin oluşmasının engellenmesine yardımcı olur.
Kullanım Şekli
Şişeyi iyice çalkaladıktan sonra (losyon için) yeterli miktarda avuç içine dökülür, saç köküne ve tüm saça sürülecek şekilde, parmak uçları ile hafifçe masaj yapılarak yedirilir ve saçın beyaz olan bölümlerine tarayarak uygulanır.
Ortalama üç ile dört hafta* boyunca, beyaz saçlar kademeli olarak kayboluncaya ve saç istenilen tona ulaşıncaya kadar her gün uygulanır.
Saç istenilen renge ulaşınca, oluşan rengi korumak için ürün haftada bir veya iki kez uygulanmaya devam edilir.
Kullanım sıklığı, saçın durumuna ve ihtiyaca göre daha sık veya daha seyrek olabilir.
Bu süre yaş, saçın yapısı, saçtaki pigment oranı gibi kişisel özelliklere ve çevre şartlarına bağlı olarak daha uzun ya da kısa olabilir.
Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar
Saç kendi rengine ulaşıncaya dek, saç haftada en fazla iki kez şampuanlamalıdır.
Saç, kepek önleyici ve kremli şampuanlar ile yıkanmamalı, silikon bazlı saç ürünleri (şampuan, krem vb) kullanılmamalıdır. Ürünün etkisini arttırmak için yumuşak formülasyonlu ve renk koruyucu Restoria ColourPlus Şampuan kullanılmalıdır.
Güneş ışığı renklenme sürecini hızlandırdığından, bundan faydalanmak için Restoria Discreet sabah saatlerinde uygulanmalıdır. Akşam saatlerinde ve gece yatmadan önce uygulanmamalıdır.
Restoria Discreet tamamen kuru saça uygulanmalıdır. Saça uygulandıktan sonra yıkanmamalı, ıslatılmamalı ve bir sonraki uygulamaya kadar saçın üzerinde bırakılmalıdır.
Saç kendi rengine ulaşıncaya dek, Restoria Discreet ile birlikte diğer saç ürünleri (jole, spray,vb) kullanılmamalıdır.
İçindekiler
Krem:
Su (Aqua), Gliserin, Ceteraryl Alkol, Sülfür, Amonyum Klorid, Kurşun Asetat, Sodyum Lauryl Sülfat, Sodyum Cetearyl Sülfat, Koku (Parfüm), Denatonyum Benzoat
Losyon:
Su, Gliserin, Denatüre Alkol, Sülfür, Kurşun Asetat, Hidroksipropil Metilsellüloz, Lauramid DEA, Koku ( Parfüm ), Denatonyum Benzoat
Ürün Güvenilirliği
Restoria Discreet talimatlara uygun olarak kullanıldığında son derece güvenli bir üründür. Amerikan FDA (Gıda ve İlaç İdaresi) ve Avustralya NH&MR Council’ın (Avustralya Ulusal Sağlık ve Medikal Araştırma Kurulu) öne sürdüğü kriterlere uymaktadır. Aynı zamanda birçok bağımsız laboratuar ve medikal otorite tarafından test edilip, onaylanmıştır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.