Mirage

Mirage Saç Dolgunlaştırıcı

Diğer kapatıcı ürünler gibidir,saniyeler içinde saçınızda ciddi oranda artış sağlar çok güzel ama geçici bir çözümdür. Özellikle sanatçılar gibi göz önünde olan insanların imajını korumuası için kullanışlı bir ürün.

Mirage saç çıkartıcı üst model, saç dokusunun incelmesi ve ortaya çıkan saç kaybından doğan kelleşme görüntüsüne son veriyor. Mirage saçınıza saniyeler içinde inanılmaz boyutta hacim ve yoğunluk vererek gerçek saçınızla ayırt edilemez biçimde bütünlük sağlar.

Saçın ana maddesi olan kreatinden oluşmaktadır. FDA (Amerika ilaç idaresi) ve TC Sağlık Bakanlığından izinlidir.

Mirage Kullanımı

Kuru saça uygulayın

Mirage saç dolgusunu saç derisi ya da seyrelmenin olduğu alana 4-5 cm uzaktan tutun.

Mirage saç dolgusunu hedeflediğiniz alana dairesel hareketlerle serpin.

Ön bölgelere kullanma yapılacaksa elinizle alnınızı koruyun yoksa alnınızda boya olur.

Mirage fiberleri seyrelmiş bölgelerde iyice yayıldıktan sonra, hafifçe bir silkeleme işlemi yapın ve daha sonrasında tarak ile istediğiniz şekli verin.

Mirage içeriği

Mirage saç dokusu lifleri %100 saf organik keratinden yapılmıştır. İnsan saçına benzemekte olup elektrostatik elektrikle yüklendikten sonra seyrelmiş saçlarınız tarafından çekme gücüne sahip olur.

Saçınızın doğal rengiyle % 100 uyumludur.

Farklı 7 renk seçeneğiyle istediğiniz renk tonunu kolaylıkla seçebilirisiniz

Yeni Geliştirilmiş Üst Model Mirage’ı Üstün Kılan Teknolojik Özellikleri:

1-Lazer yöntemi ile kesimi yapıldığı için çok ince mikronize boyuttadır. Bu teknolojik üstünlük sayesinde saç diplerine asla çökme yapmaz. Saç telleri ile kolayca bütünleşerek saçlarınızı kalınlaştırıp ve dolgunlaştırmaktadır.

2-Saçın ana maddesi olan %100 doğal-organik keratin proteinlerinden oluşmaktadır.

Saçlı deriye ve saç tellerine kesinlikle zarar vermez.Amerika İlaç İdaresi ( FDA ) ve T.C Sağlık Bakanlığından onaylıdır.

3-Mirage %100 Doğal Saç Fiberleri statik elektrik ile yüklenmiştir. Yağmurdan, sudan, rüzgardan asla etkilenmez.Sizi yarı yolda kesinlikle bırakmaz. %100 doğal organik keratin Lifleri sadece sabun ya da şampuanla yıkandığında yok olur.

4-Lazer yöntemiyle  ile kesilen mikronize boyuttaki keratin Lifleri saçınızın doğal rengi ile %100 uyumludur.Farklı  7 renk seçeneği ile istediğiniz renk tonunu kolaylıkla seçebilirsiniz.

Mirage Satış

Mirage saç eczanesinden alınır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.