Hairman

HAİRMAN :

 

Uzman yorumu;diğer bir çok mucizevi formül gibi bu üründe sitesinde yazmış olduğu kök hücre ile saçlarınızı klonlar gibi tüm abartılı iddialarından vazgeçmiştir,sanırım bu kadar aldatıcı ve yönlendirici cümleler Sağlık Bakanlığınca kaldırılmaya zorlanmış.Sayfanın devamındaki iddialı etkilere almadan önce tekrar düşünmekte yarar var.

Hairman içeriğindeki bitkisel aktiflerle saç ve saç derisindeki yağ dengesini (çok kuru yada çok yağlı) düzenler.

Hairman içeriğindeki bitkisel kök hücre teknolojisiyle saç derisine derinlemesine hızlı bir şekilde nüfuz ederek saç kök hücrelerine ulaşır yaşlanmış ve hasar görmüş saç köklerine inerek kök hücreleri onarır ve yeniler.

Saç kök hücrelerinin yaşlanmasını durdurur.
Yeni hücre oluşumunu sağlayarak saç sayısını artırır.

Hairman saç kaybını yavaşlatan ve dht nin saç  folikülleri tarafından alımını azaltarak saçın tekrar çıkmasını sağlar.Hairman içeriğindeki tamamen bitkisel aktiflerinden dolayı testoste­ronu DHT’ye dönüştüren enzim olan 5-alfa-re-düktazı etkisiz hale getirmez.Bunun yerine, saç foliküllerini öldüren DHT’nin, prostat ve saç foli-küllerindeki reseptör bölgelere bağlanmasını önler.Hairman saç derisini ve saçlarınızı içeriğindeki vitamin kompleksleriyle derinlemesine besler, saç oluşumunda önemli bir rol alır.Hairman içeriğindeki kök hücreyle saç kök hücresini yeniledikten ve yeni saç oluşumunu sağladıktan sonra kompleks vitaminlerle besler ve çıkan saçların dış etkenlerden ve çevresel faktörlerden koruyarak saça hacim kazandırır.
Saça uzun süreli kalıcılık sağlar.

NEDEN HAİRMAN SERUM :

Hairman saç serumu formülasyonu oluşturan aktif unsurlar;

  • İsviçre’de geliştirilen ve Avrupa’da 2008’in en iyi aktifi seçilerek ödüllendirilen bitkisel kök hücre teknolojisi –PhytoCellTech Malus domestica-
  • bitki ve vitamin kompleksi
  • Fosfolipidler
  • Kaffein
  • Riboose

ve onların sinerjik etkileri skalp ve saç kökleriniz besleyerek, saç dökülmelerine karşı çok yönlü kompleks etkiler gösterirler.

Bitkisel-kök-hücre teknolojisi –PhytoCellTech Malus domestica-

epidermisteki hücre yenilenmesini uyararak burada bulunan deri ve saç köklerinin yenilenmesini, güçlenmesini ve gençleşmesini destekler. Bu sayede sağlıklı bir skalp ve sağlıklı saç kök-hücreleri oluşurlar. Bu sayede yenilenen ve gençleşen skalpteki epidermisin sağlıklı yeni saç folikülü doğurganlığı da desteklenmiş ve artmış olur.

Saç köklerinin anagen safhalarının uzatılmasını destekler.

Kaffein kapillar mikro-sirkülasyonu uyarmakta, ribose hücre enerjisini güçlendirilmekte, fosfolipid baz ise aktiflerin mitokondrine olan prenetasyonun artmasını desteklemektedir.

Komplesi oluşturan unsurların içermiş olduğu, lignan ve flavonoidler (Quercetin, Myricetrin, Kaemferol vs), 5-alpha reductase enzimini inhibe ederek testastoronun dihidrotestastorana dönüşmesini engeller ve sebum salgısını optimize ederler. Bu şekilde saç dökülmelerinin en önemli nedeni olan kontrolsüz sebum salgısı engellenerek saç köklerinin tahrip edilmesinin engellenmesinde aktif ve önemli bir rol oynarlar.

Kompleksi oluşturan aktif substansların diğer sinerjik etkileri;

Saç köklerinin ve kafa derisinin rejenerasyonu desteleyerek, keratinazasyonun artmasını ve kepek oluşumunun engellenmesini desteklerler

Saçların korunması için gerekli olan cuticula tabakasını güçlenmesine yardımcı olurlar, saçların parlaklılığını canlılığını, elastikiyetini, hacmini ve şekil kalıcılığını artırırlar, yeni saç oluşumunu desteklerler, saçları ve kafa derisini serbest radikaller karşı oluşturduğu koruyucu bir film tabakası sayesinde korurlar.

Saç fokikülü epidermisteki mikro-kapiller (kılcal damarlar) ile beslendiğinden dolayı, kompleksi oluşturan aktif substanslar ve onların sinerjik etkileri, burada ki damar tıkanıklıklarını giderilmesini desteklerler ve kanın akışkanlığının artmasına yardımcı olurlar, mikro-sirkülasyonu uyararak, saç foliküllerine giden kan akımını ve dolayısı ile saçların büyümesi için gerekli olan aktif substansların saç foliküllerine ulaşmasını desteklerler.

HAİRMAN  KULLANIMI :

*Hairman serumu kullanmadan önce saçlarınızı hairman şampuan ile günde bir defa yıkayınız.

*Hairman serumu uygulanacak bölgenin kuru ve temiz olmasına dikkat ediniz.

*Hairman saç bakım serumu bütün saç derisine ama özellikle dökülmenin meydana geldiği bölgeye günde iki defa olmak üzere uygulayınız.

*Uygulama esnasında bölgeye parmak uçlarıyla ve dairesel hareketlerle masaj  yapılarak saç derisine yediriniz.

*Hairman saç bakım serumu uyguladıktan sonra uygulanan bölgede daha iyi etki alınması için saçda bekletiniz ve durulama yapmayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.