Folixir Tablet

Saç dökülmelerinin % 95 lik kısmını oluşturan ailesel saç dökülmesi (erkek tipi dökülme) de sebep olan DHT ye hiçbir etkisi olmadığı için bu tip dökülmelere etkili olması beklenmez.Tüketiciyi etkilemek için “patentli formül” ifadesi kullanılsada diğer saç besleyici ürünlere benzer içeriğe sahiptir,saç ve tırnak kalitesine olumlu etki sağladığı bilinen biotin (B 7 vitamini) olması gerekenin çok altındadır.biotin tabletlerinde 1000 – 5000 – 10 000 mcg madde varken folixir tablette biotin miktarı 300 mcg dir.

Buradan sonrası ürünün resmi sitesinden alıntıdır.

FOLİXİR TABLET İÇERİĞİ

Niacinamide,Vitamin B6 (Pyridoxine HCl),Folic Acid,Vitamin B12 (Cyanocobalamin),Biotin 0.3 MG ,Pantothenic Acid (Calcium Pantothenate)Magnesium (Magnesium Oxide formunda),Zinc (Zinc Sulfate Monohydrate formunda)Millet Extract, Grape Seed Extract (Procyanidin Oligomers),

L-Arginine HCl, Panax Ginseng Extract, N-Acetyl Cysteine (NAC),L-Lysine, L-Carnitine L-Tartrate

FOLİXİR TABLET ETKİSİ

Saç dökülmesi sebepleriyle mücadele eder.Saç dökülmesini önlemeye yardımcı olur.Saç köklerini besleyerek aktive eder; yeni ve sağlıklı saç gelişimini destekler.Saçların doğru ve sağlıklı yapılanmasını destekler.Saçların daha kalın, daha kuvvetli ve daha hızlı uzamasını destekler. Folixir Losyon’un yanında kullanılması önerilen güçlü bir takviyedir.

FOLİXİR TABLET KULLANIM ŞEKLİ

Günde bir kez 2 tablet içiniz. Daha iyi emilim için tercihen yemeklerle beraber alınmalıdır.  En iyi sonuç için Folixir Saç Dökülmesine Karşı Yoğun Terapi Formülü (Losyon) ve Folixir Saç Dökülmesine Karşı Bio-Temizleyici Şampuan ile beraber kullanınız. Sonuçlar kişiye göre değişiklik gösterebilir.

Son cümle “% 100 dökülmeyi durdurur” vaadinin fos çıkması durumunda tüketicinin dava açamasını engellemek amacıyla konulmuş bir cümledir.

FOLİXİR TABLET FİYATI

57 TL

Erkek tipi saç dökülmeniz varsa bilimsel olrak DHT üzerinde etkisi olan tablet kullanmalısınız yoksa alacağınız tablet para kaybından öteye gidemeyecektir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.