Folixir Losyon

FOLİXİR LOSYON  İÇİNDEKİLER

Su, alkol, Linoleic Acid, Gamma Linolenic Acid, Oleic Acid, Propylene Glycol, Saw Palmetto Extract, Azelaic Acid, Glycerine, Adenosine, Grape Seed Extract (Procyanidin Oligomers), L-Arginine, Niacinamide (Vitamin B3), Panthenol (ProVitamin B5), N-Acetyl Cysteine, Panax Ginseng Extract, Epigallocatechin Gallate (EGCG), Perfume, Soy Isoflavonoids, Beta-sitosterol, Pyridoxine Hydrochloride (Vitamin B6), Zinc Sulfate, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone.

FOLİXİR LOSYON  ETKİSİ

Saç dökülmesi sebepleriyle mücadele eder.

Saç dökülmesini önler.

Saç köklerini aktive ederek yeni ve sağlıklı saç gelişimini destekler

FOLİXİR LOSYON  KULLANIM ŞEKLİ

Resmi sitesinde farklı dökülme şeklinde farklı kullanım şekilleri varmış gibi imaj oluşturulmuş olsa da tüm dökülme tiplerinde kişinin cebindeki paranın en fazlasını alabilmek için “ideal kombinasyon” önerisiyle aynı isimle üretilen tablet, losyon, şampuan ve kremin birlikte kullanılması önerilmektedir. Burada dikkat edilmesi gereken şey bunların hepsi birlikte kullanılmazsa nasıl bir sonuç elde edileceğidir.

Temiz ve kuru saç derisine uygulayınız. Kullanmadan önce iyice çalkalayınız. 1 damlalık dolusu (1 ml) losyonu saç dökülmesi olan bölgeye ve çevresine her gün uygulayınız. Saç derisine birkaç saniye nazikçe masaj yaparak losyonu yediriniz. Losyonu kullandıktan sonra en az  3 saat saçınızı yıkamayınız.  En iyi sonuç için Folixir Saç Dökülmesine Karşı Bio-Temizleyici Şampuan ile beraber kullanınız. Sonuçlar kişiye göre değişiklik gösterebilir.

FOLİXİR LOSYON  FİYATI

60 ml Losyon 192 TL (önerilen şekilde kullanım halinde toplam ücret 470 TL)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.