Ervamatin

Ervamatin saç solusyonu
Brezilyanın yağmur ormanlarından elde edildiği Amerikan tuvalet ve koku birliğince kabul edildiği (sanırım FDA onayı alamayınca bunla idare etmeye karar verilmiş  ) dışında ürün hakkında bilgi yoktur. Resmi sitesinde içeriğinin ne olduğu hangi yolla etkili olduğu yada saç dökülmesine ne kadar etkili olduğuna dair akla yatkın bilgiye yer verilmemiş.


Yine resmi sitesinde “Saç dökülmesi, saç rejenerasyon, kepek, saç dökülmesi, kellik, kırılgan ve kuru saçlar için bir tedavi olarak tavsiye edilir.” Gibi her derde deva gibi bilgiler var ama dikkatli olun bu tür her derde deva ürünler genellikle bir işe yaramaz.Sitedki resim mükemmel saçlara sahip bir bayana ait olsada heveslenmemek lazım çünkü bu tür ürünlerde böylesine mükemmel saçlı bayanların olması alışık olıunan bir durum.
Ervamatin kullananlar yorum eklesin diye açılan sayfada “ziyaretçilerimize Kendi Kullanım Sonuçlarını Beyan Ettikleri İçin, Bu Medeni Cesaretlerini Tebrik Ediyor ve Teşekkürlerimizi Sunuyoruz.” Gibi tahrik edici bir cümle olsada ne yazıkki hiç yorum yapan olmamış.Bir çok sitede genellikle satıcının kendi abartılı (2 hafta kullandım 18 yaşındaki gibi oldum,hiç bu kadar etkilisini görmemiştim gibi) yorumları olurken ervamatin solusyon kullanıcı yorumu olmamasıda satıcının dürüst olduğunu düşündürmektedir.
Ervamatin almaya karar verirken Brezilyanın yağmur ormanlarındaki hayvanların saç dökülmesi olmuyormuş gibi düşünmek yerine diğer yüzlerce bitkisel saç ürünü gibi bununda hiçbir bilimsel desteği olmadığını ve beklentilerinizin tamamen tesadüflere bağlı olduğunu bilmelisiniz.

Ervamatin Fiyat ve Etkinliği

Etkinlik konusunda bir veri olmadığı için bu oran hakkında yorum yapmak doğru olmaz ama 100 TL den daha pahalı satılan çok az sayıda saç ürününden biri olduğu bilinmelidir.Ervamatin saç losyonunu fiyatı nın bu derece yüksekliği tek satıcı olması sebebiyle rekabete girmeden satış yaptığını düşündürmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.