Revigen

Revigen İlaç Çeşitleri ve Revigen Tablet Ürünler Revigen Tonik Revigen Repensil Revigen Follikure Revigen Vinofilin Revigen Areata Revigen Sr  Revigen Saç İlacı Bilimsel Kaynaklar

REVİGEN TABLET İÇİNDEKİLER

Revigen Tablet Saç İlacı Yeşil çay ekstresi, Daidzein, Üzüm çekirdeği ekstresi, ginseng ekstresi, Çinko, Folik asit

REVİGEN TABLET ÖNERİLEN DOZ

Günde iki tablet aç tok fark etmemektedir.

REVİGEN TABLET ETKİSİ
Revigen tablet içinde bulunan bitki ekstreleri, folik asit ve çinko ile saç köklerini besleyerek saçların daha canlı ve güçlü bir yapıya kavuşmasında rol oynar. Güçlenen saç kökleri canlı, güçlü, dış etkenlere karşı daha dirençli saçların oluşmasına ve saç kayıplarının azaltılmasına yardımcı olur. Yeşil çay ekstresi kateşinleri ve özellikle epigallokateşin gallat, soya isoflavonu daidzein saç kökü üzerindeki baskılayıcı etkilerin azaltılmasına, üzüm çekirdek ekstresi saç kökleri içerisinde saç büyüme kapasitesinin arttırılmasına yardımcıdır. Panax ginseng ekstresinde bulunan maddelerin saç kökünü büyümeye yönelik uyarıcı etkilerinin yanısıra antistres etkisi vardır.

REVİGEN TABLET FİYATI

Bir aylık kullanım bedeli 50-60 tl civarında

Her nekadar saç dökülmesini engeller gibi ifadeler kullanılmış olsada içerisinde saç dökülmesine sebep olan DHT  yi baskılayacak madde olmadığından saç dökülmesinde etki beklenmemelidir.Daha çok saç kalitesini artırması beklenmelidir.

REVİGEN TONİK

Revigen Saç toniği saç bakımı ve saç sağlığı için mükemmel bir vitamin, mineral ve yağ kompleksidir.

Saç toniği içerdiği aktif maddeler sayesinde;
Saç büyümesine ve güçlenmesine yardımcı olur.
Saç kökünü besler ve canlandırır.
Saç yapımına yardımcı olur.

REVİGEN TONİK İÇİNDEKİLER
Evening Primrose Yağı, Beta-Sitosterol, Serenoa Repens Liposterolik Ekstresi
Evening Primrose Yağı
Evening Primrose Yağı, Panax Ginseng Ekstresi, Vitamin E

Niasinamid (vitamin B3), Pantenol (provitamin B5), Biotin, Vitamin A,Vitamin A,Badem yağı, Soya yağı,Jojoba Yağı,Fitantriol

REVİGEN TONİK ETKİSİ
Revigen saç toniği, sağlıklı ve yeni saç teli oluşumuna ve saçların güçlendirilmesine yardımcı olur. içerdiği Panax ginseng ekstresi ile saç köklerindeki hücrelerin canlılığını devam ettirmesine, içinde bulunan vitamin ve mineraller saçın gelişmesine, saç tellerinin kalınlaşmasına, saçların dolgun, güçlü, canlı ve sağlıklı bir hale gelmesine yardımcı olur. Hem kadınlar hem erkekler kullanabilir.

REVİGEN TONİK UYGULAMA ŞEKLİ
Saçlı deriye sabah-akşam 1mL (yaklaşık 20 damla) veya gece yatmadan önce 2 mL (yaklaşık 40 damla) olacak şekilde damlatıp (saçlı deride açıklık olan bölgenin tonik ile iyice ıslanması yeterlidir) 15-20 saniye süre ile hafifçe masaj yaparak yedirilmelidir. Uygulamadan sonra en az 4 saat saç yıkanmamalıdır. Uygulamadan 15-30 dakika sonra saça şekil vericiler kullanılabilir.

REVİGEN TONİK KULLANIM YERİ
Revigen saç toniği saçlı derinin ve saç köklerinin beslenmesine, saçların daha canlı, dinamik, sağlıklı ve parlak görünmesine, saçların dolgunluk ve hacim kazanmasına, saç dökülmesinin azaltılmasına ve saç kökünde saç gelişimini baskılayan etkilerin ortadan kaldırılmasında yardımcı olur.

REVİGEN TONİK FİYATI

Aylık kullanım bedeli 50-60 TL
REVİGEN REPENSİL

(sacalp cieasin Saçlı deri temizleyicisi)

REVİGEN REPENSİL İÇERİĞİ

Serenoa repens yağı, Beta-sitosterol (Phytosterol), üzüm (Vitis vinifera) çekirdeği yağı, zeytin (Olea europaea) yağı, Evening primrose (Oenothera biennis) yağı, badem (Prunus armaneica) yağı, Jojoba (Simmondsia chinesis) yağı, biberiye (Rosemary officinalis) yağı, kekik (Thymi vulgaris) yağı, soya (Glycine Soja) yağı, lavanta (Lavendula officinalis) yağı, boraj (Borago officinalis) yağı, limon (Citrus limon) yağı, ile vitamin A ve vitamin E ile Seramid IIIb, fitantriol ve stearik asit bulunur.

REVİGEN REPENSİL ETKİSİ
Revigen Repensil saç ve saçlı derinin temizlenmesi, bakımı ve canlandırılması için kullanılır. Repensil içinde tamamen doğal kaynaklardan elde edilmiş ve hem saç hem de saçlı deride kanıtlanmış çok sayıda etkileri olan yağlar bulunur. Bu yağlar;
1. Kuru, permalı veya kimyasal maddeler ile hasara uğramış saçları nemlendirir ve kırıklarını ortadan kaldırır.
2. Saçların daha yumuşak, ipeksi, parlak görünüm kazanmasını ve kolay şekil almasını sağlar.
3. Saçlı derinin beslenmesini ve derinlemesine temizlenmesini sağlayarak kepeklenmeyi azaltır ve saç büyümesi için uygun ortam sağlar.
Revigen Repensil içerdiği yağ ve vitaminler ile daha nemli, parlak, canlı, kolay şekil alabilen saçlara sahip olmanızı sağlar.

REVİGEN REPENSİL  KULLANIM ŞEKLİ


Kullanım Şekli: Revigen Repensil “scalp cleansing oil” derinlemesine saç bakımı yapmak ve saçlı deriye sağlık kazandırmak için, her yıkanmada kullanılabilir. Sık kullanıma uygundur. Her saç tipi için uygundur. Kullanmadan önce saçlar ve saçlı deri ılık su ile ıslatılmalıdır. Temizleme yağı en az 2 dakika masaj yaparak iyice köpürtülerek uygulanır. Daha sonra ılık su ile durulanır.

REVİGEN REPENSİL FİYATI

50-60 TL arası

REVİGEN FOLLİKURE

(Saç Kökü Bakım Yağ Kompleksi)

REVİGEN FOLLİKURE İÇERİĞİ
Sereno repens liposterolik ekstresi, Beta-sitosterol, üzüm çekirdeği yağı, Zeytin yağı, Evening primrose yağı, Sedir yağı, Jojoba yağı, Biberiye yağı, Thymi vulgaris yağı, Soya yağı, Lavanta yağı, Boraj yağı, Limon yağı ile vitamin A, vitamin E ve Seramid IIIb

REVİGEN FOLLİKURE UYGULAMA

Her gün 1 � 2 defa, tercihen yatmadan yarım saat önce 20 � 40 damla Revigen Follicure saçlı deride seyrelme bulunan bölgelere damlatılır ve saçlı deri tarafından tamamen emilene kadar (yaklaşık 2 � 3 dakika) masaj yapılarak uygulanır. Uygulamayı takip eden 4 – 6 saat boyunca saçlar yıkanmamalıdır. Her saç tipi için uygundur.

REVİGEN FOLLİKURE ETKİSİ
Saç kayıplarının azaltılmasına yardımcı olur. Haftalık saç bakımı için de ideal besleyici bakım yağıdır.Her saç tipine uygundur. Hem kadınlar hem erkekler kullanabilir

REVİGEN FOLLİKURE FİYATI

75-80 TL Arası
REVİGEN VİNOFİLİN

REVİGEN VİNOFİLİN İÇERİĞİ
Elma (Malus pumila) ekstresinden elde edilmiş % 1 oranında B-2 Dimer, Pantenol (provitamin B5), biotin ve allantoin içerir.

REVİGEN VİNOFİLİN ETKİSİ
Saç tellerinin kalınlaştırılmasına, güçlendirilmesine ve saç sayısının arttırılmasına yardımcı olur. Tamamen güvenlidir. B-2 dimerin etkinliği uluslararası çalışmalarla kanıtlanmıştır. Saç köklerini besleyerek saçlı derinin yapısını güçlendirir. Her saç tipine uygundur. Hem kadınlar hem erkekler kullanabilir. Saç kayıplarının azaltılmasına ve saç köklerinin canlandırılmasına yardımcı olur. Günlük ve haftalık saç bakımı için de ideal besleyici bakım toniğidir.

REVİGEN VİNOFİLİN UYGULAMA ŞEKLİ
Revigen Vinifolin saç toniğini, temiz ve kuru saça günde 2 defa 9 kez püskürterek kullanınız. Masaj yaparak, püskürttüğünüz çözeltinin saçlı deri tarafından tam olarak emilmesini sağlayınız. Uygulama sonrası en az dört saat yıkamayınız. İyi sonuç almak için en az 4 ay ara vermeden kullanınız. Her püskürtme yaklaşık 0,2 ml çözelti içerir ve 1 şişe Revigen Vinifolin 4 haftalık kullanıma yeterlidir. Sonuçlar değişkendir. Haricen kullanılır. Göz ile temas ettirmeyiniz. Eğer saçlı deride kızarıklık veya tahriş oluşursa kullanıma ara veriniz.

REVİGEN VİNOFİLİN FİYATI

75-85 TL

REVİGEN AREATA
Adına bakıpta “ allopecia areata “ tedavisinde kullanıldığını sanmamak lazım,areata ismi tamamen ticari düşünülmüş bir isimdir. Aromaterapötik Yağ Karışımı Aromaterapinin temelinde çeşitli bitkilerden elde edilen bitkisel yağlar ve reçinelerin yüzeysel olarak uygulaması vardır. Pek çok bitkisel yağın saçlar üzerine olumlu etkileri belki yüzyıllardır bilinmektedir. Revigen Areata, aroma terapi metodu esas alınarak formile edilmiştir

REVİGEN AREATA ETKİSİ
Revigen Areata çeşitli bitkilerden elde edilen botanik yağların, yağ asitlerinin ve reçinelerin haricen saçlı deriye uygulanması için hazırlanmış bir aromaterapötik yağ karışımıdır. Saçlı deride ve vücut bölgelerinde kılların kısmi olarak azaldığı ve cansızlaştığı bölgelere uygulanır. Aromaterapötik yağlar ile saçlı deride ve diğer vücut bölgelerinde yer alan kıl köklerinin beslenmesine, canlandırılmasına ve güçlendirilmesine yardımcı olur.

REVİGEN AREATA İÇERİĞİ
Thuja orientalis yağı, Lavanta yağı, Thymi vulgaris yağı, Biberiye yağı, Vitamin E, Soya yağı, Evening Primrose yağı, Üzüm çekirdeği yağı, Limon yağı, Kayısı yağı, Jojoba yağı.

REVİGEN AREATA UYGULAMA ŞEKLİ
Saçlı deri ve Saçlı deri dışındaki saç ve kılların azaldığı ya da zayıfladığı bölgelere günde 1 defa yatmadan önce 15 � 30 damla masaj yaparak uygulanır. Uygulamadan sonra saçlı deri bone ile kapatılarak yatılmalıdır. İyi sonuç almak için 3 � 6 ay süreyle ara vermeden kullanılmalıdır. Sonuçlar değişkendir.

REVİGEN AREATA FİYATI

40-50 TL Arası


REVIGEN SR

Revigen SR damla, ağız yolundan doğrudan ya da bir içecek içerisine karıştırılarak alınan bir saç besinidir. Saçların sağlıklı büyümesine ve büyüme fazlarını devam ettirmelerine yardımcı olacak  bir üründür.

Saç dökülmesi erkeklerde ve kadınlarda farklı nedenler ile ortaya çıkabilmektedir.
Erkeklerde genç erişkin dönemde androjenik aktiviteye bağlı saç dökülmeleri sıklıkla görülür. Bu durum erkek tipi saç dökülmesi olarak isimlendirilir ve genellikle genç erişkin dönemde saçlarda azalma ve alın bölgesi saç kayıpları ve daha sonra tepe bölgesi açılması ile devam eder. İleri yaşlarda da erkeklerde erkek tipi saç dökülmesine rastlanabilmektedir. Kadınlarda yaşın ilerlemesi ve menopozla birlikte saçlarda dökülme görülebilir.Kadınlarda menopoz ve yaşın ilerlemesi ile ortaya çıkan hormonal değişiklikler erkek tipi saç dökülmesine yol açar ve yaş ilerledikçe kadınların yaklaşık % 40�ında erkek tipi saç dökülmesi rastlanabilmektedir.
REVIGEN SR ETKİSİ
Revigen SR damla, saç gelişimine, büyümesine ve saç köklerinin beslenmesine yardımcı olmak amacı ile fitofarmasötik bileşikler ile hazırlanmış bir saç ürünüdür. Saç dökülmesinin azaltılmasında saç köklerinin beslenmesini arttırarak tedaviye yardımcıdır.
REVIGEN SR KULLANIM YERLERİ

Saç köklerinin beslenmesini bozan faktörler,

Anagen fazı kesintiye uğratan faktörler,

Stres,

Ortam ve mevsim değişiklikleri,

Yetersiz beslenme,

Vejetaryen diyet uygulaması,

Demir eksikliği,

Kronik hastalıklar,

Saçlı deri enfeksiyonları,

Kemoterapötik ajanların kullanımı

REVIGEN SR İÇERİĞİ

Her 1 mL Revigen SR damla içerisinde; 200 mg Serenoae repentis lipostrerolik ekstresi ve 18 mg β � sitosterol bulunur. Saç kökünün beslenmesine yardımcıdır.

REVIGEN SR FİYATI

40-50 TL Arası

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.