Perfectil

Perfectil Tablet

Muadilleri 60-90 veya 120 tablet içerirken perfectil bir kutuda 30 tablet olarak üretilmiştir.İçeriğinde saçla hiçbir ilişkisi olmayan çok sayıda madde olmakla birlikte saça etkili olabilecek maddelerde içermektedir.Bu tür saç tabletlerinin olmazsa olmazı sayılan keratin konmamış olması affedilmez bir eksiklik olarak değerlendirilebilir çünkü saçın yapı taşı keratindir ve keratinsiz bir saç ürünü düşünülemez.Benzerlerine tecih etmek için önemli bir avantajı yoktur.

Buradan sonrası ürünün satış sitelerinden değiştirilmeden alınmıştır.

Perfectil, saç, tırnak ve cilt sağlığı için üretilmiş, 20’den fazla mikrobesin maddesinden oluşan İngiltere’nin bir numaralı formülasyonudur. Perfectil, optimum hücre bakımı ve yenilenmesi için gerekli vitamin ve mineralleri, hassas dokuları güneşin yaşlandırıcı etkilerinden ve sigara gibi diğer serbest radikallerden korumaya yardım eden antioksidan ajanları, güçlü antioksidan etkinliğe sahip olan doğal karotenoidler karışımı ve üzüm çekirdeği ekstresi gibi bitki ekstrelerini içermektedir.

İçeriği

Üzüm çekirdeği ekstresi

Beta-karoten

D 3 vitamini

E vitamini

Tiamin (B1 vitamini)

Riboflavin (B 2 vitamini)

B 6 vitamini

B12 vitamini

Folik asit

Biotin (B8 vitamini)

Niyasin (B 3 vitamini)

C vitamini

Pantotenik asit (B 5 vitamini)

Demir

Çinko

Magnezyum

Manganez

İyot

Bakır

Selenyum

Krom

L-Sistin

Kullanım Şekli

Perfectil, ana öğünlerden birinde, bir bardak su ya da soğuk içecekle alınmalıdır. Tabletler çiğnenmemelidir. Önerilen doz aşılmamalıdır.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.