Kerastil Intragen Saç Serumu

Son zamanlarda dikkat ettiyseniz özellikle saç sorunu yaşayan insanların umutları ile oynamaya başladılar. Çıkardıkları ürünle 2-3 ay piyasada kalıp, sonrasında yeni bir marka peşinde koşanlarla sıkça karşılaşır olduk. Bu sefer size farklı bir örnek göstermek istiyorum. Kerastil Intragen Saç Serumu adını verdikleri ürün resmi sitesinde kullanılan ve ilaçla saçları çıktığı idddi edilen ürünler aslında Atilla KAYA tarafından saç ekimi yapılmış insanlardır. Site resimleri çalarak insanları kandırmaya çalışmaktadır. Buyrun konuyu inceleyelim.

Aslında pes değil de “bu kadarı da ayıp” demek daha uygun düşer
Kerastil Intragen kullananlar memnun mu, sonuçları nasıl hiçbir fikrim yok ama benim saç ektiğim insanların fotoğraflarını çalıp insanları aldatmak amacıyla sanki ürünü kullanmışta çıkmış gibi lanse edilmesi gerçekten rahatsız edici.

Ne yazık ki güzel memleketimin saf insanları yine birilerinin cebini doldurmak zorunda kalacak.
Resimler hırsızlık olunca oraya koydukları taraflı bilimsel çalışmalar da güven vermemektedir. Zaten ilk defa gördüğüm bir yaklaşımla “tıp fakültesi çalışması ve belgelerimiz” diye siteye konan fotokopiler de para karşılığı her tür yazının yazılabileceği bir tıp fakültesi olacak ki hangi fakültede yapıldığını bile yazmamışlar.

Bu tür ürünlerin ortak özelliği “ kerastil saç serumu kullanıcı yorumları “ eksik bırakılmamış, yine “15 gün kullandım saçlarım çıkmaya başladı “ gibi akla ve bilime aykırı düzmece yorumları da yeterli sayıda eklenmiş.

Siz siz olun son dönemde 2 ayda bir çıkıp abartılı reklamlarla piyasayı vuran bu tür ürünleri kullanırken iyi araştırın. 2 ödül almış aktif maddesi nedir seruma % kaç oranında konmuş net bilgi bulamadığım için eklemedim.

Aşağıdaki resimlerin çalındığı internet sayfaları

http://www.sacekimiresim.com/vertexe-fue-ile-sac-ekimi-2 Bu fotoğraflar 6 yıl önce eklenmiştir

http://www.sacekimiresim.com/bolgesel-sac-dokulmesi 5 yıl önce eklenmiş

Saç ekimi sitesine eklenmiş fotoğrafları 4160 saç teli çıkarıyor diye siteye eklemek nasıl bir vicdanın eseridir anlamak mümkün değil.

Kerastil İntragen Saç Serumu

İşte Kerastil Intragen isimli sitenin ürün kullananlar diye tanıttığı oysaki bizim tarafımızdan saç ekimi yapılmış insanların görüntüleri aşağıda yer almaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.