Akyok

Akyok saç beyazı gidericisi

Akyok saçlarınızdaki akları koyulaştıran, kullanış sıklığına bağlı olarak saçlarınızın eski rengine dönmesine yardımcı olan bir tür saç boyasıdır.Benzer diğer ürünlerden farksızdır.Başlangıçta her gün kullanmalısınız. 3 haftalık bir kullanımdan sonra saçınızın beyazları istediğiniz saç rengine döner.

KULLANIM ŞEKLİ:

Her sabah ıslak yada kuru saça uygulanır.Şişeyi çalkalayarak şişe altında kalan tortunun sıvını tam karıştığına emin olduktan sonra kapağındaki pimi açıp avucunuzun içine dökünüz ve saçlarınız her tarafını ıslatacak şekilde saçınızı sürünüz. Üç hafta her gün kullandığınızda saçınızın istediğiniz renge kavuşur.Şakaklarınızındaki saçlar yüz sık yıkandığından daha geç koyulaşır. Bu sebeple şakaklarınıza daha sık kullanmanız gerekebilir. Üç hafta sonra dilediğiniz rengi elde ettiğinizde haftada iki kez kullanarak rengini koruyabilirsiniz.Kullandıktan sonra üç saat saçınızı yıkamamalısınız.

UYARI:

Kurşun içerir. Yalnız haricen kullanılır.Gözle temasa önleyiniz. Kullandıktan sonra ellerinizi yıkayınız. Kaş kirpik ve bıyık boyamak için kullanılmaz. Cildinizi tahriş ederse kullanımayımmız.

İÇERİĞİ:

Agua, glicerin, sülfür, ammonium chloride, kurşun aceteta, parfüm

Uzman görüşü:

Bu gurup ürünlerde en önemli sorun kurşun varlığıdır,bilindiği üzere kurşun ağır metaldir ve uzun zamanda vücutta birikerek çeşitli sorunlara sebep olabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.